Top

АФІДЕВІТ

Афідевіт, не дивлячись на особливу його назву, насправді є заявою, однак зовсім не даремно така заява виділена серед інших, адже має певні особливості.

Специфіка афідевіту на відміну від інших заяв полягає в тому, що його оформляють для використання за кордоном, у разі, якщо необхідно підтвердити певні факти або також додатково надати для підтвердження певних фактів відповідні документи.

ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА МОЖЛИВО ОФОРМИТИ:

АФІДЕВІТ БЕЗ ДОДАТКІВ
(під цим розуміється заява, якою до визначеного у ній кола осіб доводяться певні факти)

АФІДЕВІТ З ДОДАТКАМИ
(під цим також розуміється заява, якою до визначеного у ній кола осіб доводяться певні факти, однак якщо такі факти необхідно підтвердити певними документами, тоді вони, як додатки до афідевіту прошиваються разом із ним)

Оскільки афідевіт призначений для дії за кордоном, його оформлення здійснюється з урахуванням права тієї держави, в якій він буде використовуватись.

Серед інших, досить часто оформлюються такі види афідевітів:

  • стосовно неперебування особи в зареєстрованому шлюбі
  • стосовно того, що певний документ належить певній особі
  • стосовно підтвердження певних відомостей про юридичну особу

Зазвичай для того, щоб афідевіт можна було використовувати на території іноземної країни виникає також необхідність у його перекладі на іноземну мову (мову країни, у якій він буде використаний), а також проставленні на ньому апостиля.

Оскільки нотаріус наділений повноваженнями щодо прийняття документів для проставлення апостиля, а також здійснює засвідчення справжності підпису перекладача (або засвідчує вірність перекладу тексту документа з однієї мови на іншу, якщо він знає відповідні мови), відтак за Вашим зверненням Ви можете отримати просто у нотаріуса повний спектр суміжних послуг:

АФІДЕВІТ
(засвідчення справжності підпису на афідевіті)

ПЕРЕКЛАД
(засвідчення справжності підпису перекладача або вірності перекладу тексту документа з однієї мови на іншу)

АПОСТИЛЬ
(прийняття документів для проставлення апостиля)

За лічені хвилини Ви можете отримати вичерпну консультацію з усіх питань щодо засвідчення справжності підпису на афідевіті, дізнатися ціну нотаріальної дії та перелік необхідних документів.

Звернутись за консультацією: +38 067 942 37 45